Hakkımızda

2013 yılından beri bu sektörün içinde olan Zeynep Özdemir, mesleğini severek yaptığı için ve kendini devamlı geliştirdiği için kısa sürede başarılı olmuş ve ismini markalaştırmıştır.

İş hayatına aldığı eğitimler doğrultusunda öğretmen olarak başlamış, daha sonra güzellik ve bakım sektöründe eğitimlerini tamamlayarak İstanbul'da meslek geliştirmelerine devam etmiştir. Yenilikleri takip ederek özel eğitimlere de ağırlık verip devamlı kendisini geliştirmiş ve kısa sürede ismini tanınır hale getirmiştir.

İstanbul'daki başarıları ile dikkatleri üzerine çeken güzellik uzmanı Zeynep Özdemir, birikimlerini, başarılarını Eskişehir'e taşımış, işinde uzman, yetkin ve kendini geliştiren kadrosu ile kaliteli hizmeti Eskişehir'de de sunmaya başlamıştır. Yaratıcı, modaya endeksli, güçlü bir çalışma grubuna sahiptir. Eskişehir'in merkezinde sizlere yüksek standartlara uygun gelişmiş ve güvenilir ileri teknolojiye sahip cihazlarla hizmet vermekte olup, kalite standartı yüksek ürünler ile hızlı ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Zeynep Özdemir güzellik merkezi, zamanın teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı, hijyene önem veren, doğru işlem ve ürünlerle güzellik hizmeti veren, ismini kurumsallaştırmayı ve markalaştırmayı amaç edinmiş bir firmadır.

Öncül amacımız; severek ve büyük bir heyecan ile yaptığımız işimiz ile güzellik ve bakım sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip, daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup, sizlerin memnun olabilmesi için dünya standartlarında, modern uygulamaları merkezimize getirerek, mükemmel sonuçlara ulaşmaktır.